| O NAS | OFERTA | WARUNKI REALIZACJI I REGULAMIN | CENNIK | KONTAKT

   

redakcja@thesispark.pl

 

ThesisPark - Twoja praca magisterska po angielsku

 

 

O nas  

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy specjalizują się w dziedzinach wiedzy akademickiej wymienionych w naszej ofercie. Są to zarówno naukowcy i ludzie pióra, od urodzenia władający językiem angielskim (tak zwani "native speakerzy"), jak i absolwenci (byli pracownicy) instytutu anglistyki kilku polskich uczelni związani obecnie z uczelniami w Wielkiej Brytanii.

Firma zarejestrowana jest w Wielkiej Brytanii i ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku usług akademickich, gdzie działa już od 10 lat. Przez wiele lat byliśmy – i być może nadal jesteśmy – jedynym zespołem, który specjalizuje się w udzielaniu fachowej i wszechstronnej pomocy studentom filologii angielskiej, oferując pomoc w pisaniu tekstów w języku angielskim z jednoczesną możliwością konsultacji w języku polskim.

 Liczba firm i osób oferujących pisanie prac magisterskich, licencjackich i innych jest spora; rynek pomocy w pisaniu prac po angielsku, zgodnych z wymogami wydziałów filologicznych polskich uczelni jest – w przeciwieństwie do tego pierwszego – znikomy. Działamy na bardzo wąskim rynku i wypełniamy go niemal w całości, wychodząc z zasady, że w takiej dziedzinie jak wiedza akademicka nie da się w sposób rzetelny oferować wszystkiego – wąskie specjalizacje są tu niezbędne. Nie oferujemy mydła i powidła, lecz utrzymane w dyskursie naukowym teksty w języku angielskim. Dlatego też nie reklamujemy jakoś specjalnie naszych usług – nie miałoby to chyba sensu – każdy potrzebujący pomocy student anglistyki łatwo nas znajdzie, wpisując do wyszukiwarki na przykład taką frazę "anglistyka prace magisterskie pomoc".

 
pasyonata design 2009

Copyright © ThesisPark 2009 All rights reserved